| CAMIOANIEEE a întrebat:

Sall,intrebarea este:dc tot timpul la unele jocuri online trebuie sa platesti cu bani reali ca sa fii bun,de exp la NFS World,cu boostul,astazi imi luai din nou world-ul si aproapte toate is cu boost,boostul stiu ca is un fel de bani premium si trebuie dati bani reali pentru eu,dc trebuie sa fie asa? macar sa fie si cu boost si cu cash(banii standard)si chiar daca le obtii greu, macar sa le poti avea fara bani reali, dc trebuie sa fie asa?

3 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Pentru ca jocurile online pentru asta sunt facute, cei care le intretin cheltuie bani cu ele, asa ca trebuie sa scaota si ei ceva.
Nu exista joc multyplayer fara beneficii care se pot cumpara cu bani.

| CAMIOANIEEE explică (pentru Ovydiw):

Pai nu pot sa bage si cu bani reali si cu bani in joc? adica pentru itemele sau masinile sa te chinui sau sa le cumperi direct, si eu cred ca astia care au un card bancar propriu va alege varianta cu bani reali, asa cred.

| Bau_Adrian_1992 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/Anonim92 un joc de strategie jucat de peste 90000 oameni in care poti converti banii din joc in bani reali ...incercati,nu este teapa!