| cosminvalerian a întrebat:

La Prince of Persia Warrior Within am vazut la un videoclip pe youtube ca apasa pe o tasta si se facea totul rosu si el lovea cu viteza mai mare.Cum pot face si eu asta?

4 răspunsuri:
| claudiu89 a răspuns:

Parca apasai pe tasta E de doua ori, in fine nu ai puterea ai decat dupa ce inaintezi in joc.

| cosminvalerian explică (pentru claudiu89):

Am ajuns departe (am sabia leului - lion sword) si cand apas de doua ori pe E da cu sabia straight face

| claudiu89 a răspuns:

Pe tasta R am vrut sa zic laughing.

| cosminvalerian explică (pentru claudiu89):

Nup tongue trebuie mai intai sa tin apasat click dreapta si odata R