| Fafika a întrebat:

La sleeping dogs imi apare aceasta eroare XINPUT1_3.dll ce sa fac cum o pot rezolva?
Va rog foarte mult ajutati-ma. dau funda la cel care ma ajuta cel mai bine. Multumesc

4 răspunsuri:
| HolyDesire a răspuns:

Este eroare de direct x instaleaza ultima versiune ai link mai jos
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35

| Fafika explică (pentru HolyDesire):

A fost bun direct x dar acuma intra in joc imi arata totul cu alb si dupa aia iese, ce pot face la aceasta problema?

| Fafika explică:

A fost bun direct x dar intra in joc si imi apare totul alb si dupa aia iese, ce sa fac? te rog ajuta-ma

| HolyDesire a răspuns (pentru Fafika):

Driverele pentru placa video sunt instalate.sau mai pote fi de vina instalerul jocului.
1 verifica daca ai driverul instalat
2 trage jocul din alta parte si reinstaleaza-l
dar inainte asigurate ca ai dat dezinstalare la jocul care al ai acum dai restart la pc si instalezi alta varianta sper sa te ajute