| DeeaDeeaDex10 a întrebat:

La The Sims™ 3 Community cand intru pe site sa imi creez cont imi zice de Serial Code si nu stiu ce sa bag acolo. va rog ajutati-ma. dau FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| Stelutasweet a răspuns:

La serial code trebuie bagat serialul cu care ai instalat jocul, il primesti cand cumperi jocul si il vezi undeva prin spatele carcasei(nu stiu exact) si acela se numeste serial original si cu ala iti poti face cont. Serialele luate de pe net sunt nevalide (nu sunt originale ) deci nu le poti folosi la inregistrare. Ca sa vezi cum arata un serial iti dau un exemplu:SGHG-YGSA-LKJY-HHJK-YTTF(asta l-am inventathappy dar cam asa arata un serial)

1 răspuns:
| tavy97tavy a răspuns:

Scrie pe google serial sims 4 community