| TheDarkDragon a întrebat:

La un joc imi da eroare, adica scrie not responding si nu mai merge sa fac nimic.Cum pot sa rezolv aceasta problema si sa joc jocul? PLZ AJUTATI-MA!... aaaa, si dau funda la raspunsul bun!

5 răspunsuri:
| bugativeyRO a răspuns:

Păi, poate dacă precizezi şi numele jocului, info. despre sistemul tău...o să te ajute cineva.

| TheDarkDragon explică (pentru bugativeyRO):

Pai palaca video:Intel(R) GMA 3100 procesorul de 2.50 GHz, 2GB ram, si jocul este world of tanks

| bugativeyRO a răspuns:

Man incearca sa instalezi.Net Framework, dacă îl ai, atunci încearcă să instalezi nişte dll-uri (d3dx9_43 si d3dx10_43p sunt nişte chestii pentru windows. Dacă tot persistă reinstalează jocul.winking

| TheDarkDragon explică (pentru bugativeyRO):

Mda..reinstalarea jocului e cea mai putin probabila, ca l-am reinstalat de vreo 3 ori.Din orice caz, mersi.

| TheDarkDragon explică (pentru bugativeyRO):

Da cred ca problema ar fi procesorul.crezi ca se poate rezolva daca e din cauza lui, fara sa cumpar altul?