| xSwearr a întrebat:

League of legends!

Salut, stie careva un site de pariat skin-uri pe lol? Stiu ca inainte existau multe, dar nu mai gasesc...

3 răspunsuri:
| RainbowD a răspuns:

Nu exista. Daca vrei skinu-uri ori le achizitionezi prin Riot Point (RP) ori astepti sa iti pice unul din cufere sau capsula, desi acestea pica random.

| xSwearr explică (pentru RainbowD):

Nu are cum sa nu existe... trebuie sa existe. Erau site-uri de cs go in care puteai sa pariezi si skin-uri de lol, dota 2,

| RainbowD a răspuns (pentru xSwearr):

Poate erau fake. De multe ori Riot a spus ca nu poti paria pe skiuri/sa obti Riot Point gratis. Asta este politica jocului. Oricum la cate update-uri sunt acum primesti o gramada de skinuri. Eu intr-o zi am primit 2 skinuri. Daca nu ma crezi uitate si pe forum la League of Legends