| SweetyDark a întrebat:

League of Legends sau Dota 2? Sunt 2 jocuri asemanatoare...dar pentru cei care joaca "LOL" urasc Dota 2...si invers...eu sunt jucator de "LOL" dar va intreb de ce spuneti ca acel joc e mai tare decat acela daca sunt extrem de asemanatoare...va intreb...happy dau funda.happy...P.S. Alegeti jocul si dati-mi de ce acela si nu celalalt...happy

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Deci. Dota 2 este mult mai fain si mai complex ca lolul. Lolul este mult mai jucat. Eu joc lol pentru ca mi se pare mai interesant sa strangi bani pentru un campion decat sa ii ai pe toti ca in dota. Asa ca pe lol la ranked daca aveai toti campionii il counteruiai pe ala de nu se vedea dar asa daca nu ai toti campionii devine mai interesant si palpitant.

2 răspunsuri:
| Nakori a răspuns:

LoL este mai usor, si poti face rankuri pe el.
Dota2 este pentru jucatori mai buni, dar nu prea ai ce face. Totusi, poti face iteme pe Steam pe care le poti vinde pe bani. Eu m-as juca LoL pentru ca pe Dota2 e plin de rusi care te injura, in plus joc aiurea.

| Hitback a răspuns (pentru Nakori):

Lolu e plin de polaci si moghioruți care fedează deci e cam la fel de nasol.