| UngureanuR a întrebat:

Vreau sa ma apuc de Dota 2, si vreau sa stiu cum se joaca (care este teamplay-ul). Sunt jucator de League of Legends poate asta ajuta sa inteleg mai bine jocul. Pute-ti atasa un video cu un tutorial sau sa-mi explicati, multumesc.

2 răspunsuri:
| LightGamingRo a răspuns:

Salut.Dota 2 este cu acelasi teamplay ca la LOL (League of Legends). Sunt 2 echipe si trebuie sa le capturezi baza inamica si sa nu lasi ca inamici sa captureze baza ta.Are skiluri diferite la fiecare caracter.Ai niste bani cu care poti sati cumperi anumite lucruri cum ar fi(arme, armuri, potiuni...etc.).Cred ca am fost destul de explicit si daca vrei mai multe detalii lasa-mi ID skype al tau si te voi ajuta sau voi face un meci tu tine. happy

| UngureanuR explică (pentru LightGamingRo):

Nu stiu daca am voie sa ti-l dau pe acest site dar uite: ungureanu.robert98
Sper ca stii jocul integral.