| lolam a întrebat:

Lockerz este scam? Daca nu, am 3482 ptz ce pot face cu ei, la redeem am vazut lucruri pentru care am bani dar nu ma lasa sa dau click pe ele tongue.Alta pb ptz de la video merg ca sa cumpar lucruri cu ele ca se obtin prea usor, btw livrarea costa in ro?{va rog sa nu copiati rasp din 2010 ca nu tine oh go on}

1 răspuns:
| Castiel a răspuns:

Nu are pentru Romania si eu si inca unu am incercat acum un an sa luam xbox si nu livreaza in Romania si chiar daca livreaza costa mult acolo la vama ca guvernul nostru e jegos si are taxele 150%-.- dar din cate stiam pentru Romania nu prea arethinking sau are dar trebuie sa plateste taxele... dont remember