| Afãrinツ a întrebat:

Lume, cine se joaca "wooz world"? spuneti-mi si mie cum pot sa castig bani din aceia galbeni? dau funda!

Răspuns Câştigător
| alexandraplay a răspuns:

Pai trebuie sa te faci membru si ca sa te faci membru trebuie sa platesti cu bani adevarati aproape 1 milion sau mai mult nu stiu sigur

2 răspunsuri:
| cosmywooz a răspuns:

Pai eu am gasit toate bagajele lui mya wooz si am primit un manechin am pus haine pe el si am putut ca la haine sa pun pret cu bani wooz am chemat lume la mine. si au cumparat hainele si asa am wooz!

| XdDeeDeeXD a răspuns:

In primul rand se numesc WOOZ.Asa.Pai poti sa faci WOOZ cumparandu-ti un manechin, punand chestii pe el si apoi chemi lume, vezi daca vrea sau nu sa ti le cumpere, mai poti sa mai ai WOOZ cumparanduti, pai poti sa te faci VIP 7 zile cu telu sau mai mult sau depinde de retea, sau poti sa te faci cu cardul.Bafta,sper ca te-am ajutat happy Funidtza?