| 02andreea a întrebat:

Buna cum imi fac bani galbeni pe wooz world?

4 răspunsuri:
| Sindy02Marty a răspuns:

Banii galbeni se fac astfel:te duci la casa lui max wooz, unde are labirindul, fa-l, da-i click pe cutiuta.si da-i cuiva bogat cutiuta la trade me.Astfel iti v-a da 100 de bani wooz sau 356 wooz, cat mi-a dat mie la cutiuta.Succes! Funda?

| CoOlGirlz a răspuns:

Sunt multe variante. Eu ti le spun pe toate :
1. Votand, adunand chestii de pe jos, facand sarcini cresti nivelul. La nievele mari, poti castiga si galbeni /
2. Poti da bani reali ( varianta e mai neplacuta)
3.La 100 de zile primesti 100 de galbeni.
4. Vinzi haine
5.Castigi la roata

Dar acum, 29/01/2014, nu mai ai nevoie de galbeni pentru a cumpara anumite lucruri(haine, lucruri pentru casa etcetera) pentru ca aproape totul il poti cumpara si cu bani gri (beex). Beex se castiga foarte usor :
1. Sarcini
2. Cresti nivelul
3. La roata
4.Vinzi lucruri
5. Iti faci conturi noi si transferi pe contul care te joci.

| Deiutza_4151 a răspuns:

Buna,in woozworld poti sa ai wooz cand ii cumperi sau dupa 100 de zile de joc primesti 100 wooz + o luna de beneficiu VIP succes!