| Master_Alex_1996 a întrebat:

M-am apucat regent de League of Legends. Ce campioni AD, AP si ADC imi puteti recomanda ( 4-5)? Multumesc

2 răspunsuri:
| sirocco a răspuns:

Pentru inceput joaca cu cei recomandati adc ashe foarte usor de jucat garen admele master yi ap cred ca te descurci cand iti dai seama ce face fizz focuseazate pe farmat incearca sa inveti sa farmezi foarte mult este toata esenta jocului farmatul

| Master_Alex_1996 explică (pentru sirocco):

Ms pentru sfat, dar am lv 12 si joc cu darius, pantheon, katarina, master yi ashe. Ce alti campioni ( nu conteaza cat costa) AD, AP si ADC imi poti recomanda? Multumesc oricum!