| lalalovely a întrebat:

M-am facut pe stardoll superstar acum o luna. pe site scria ca ma costa 16 lei dar la extrasul de cont de pe cardul mamei scria ca a achitat 50 lei. vreau sa stiu de ce si daca e ceva in neregula. dau fundita.

2 răspunsuri:
| Zanfi_Ionut_1996 a răspuns:

Probabil nu te-ai uitat tu bine si era 50 de lei nu 16, dar daca este asa ar trebui sa le ceri banii inapoi.

| lalalovely explică (pentru Zanfi_Ionut_1996):

Https://www.stardoll.com/en/account/payment/superstar.php daca dai la Romania iti scrie 16.95 lei... si nu am cum sa le cer banii inapoi pentru ca probabil atata costa. pot doar sa ii dau in judecata ca apare alt pret.si nu prea pot :))