| SoXiL a întrebat:

M-am saturat, nimeni nu imi mai raspunde la intrebari.Mai pun doar asta iar daca nu mai raspunde nimeni nu mai intru pe TPU deloc.Deci cand indru in Vindictus online(un joc)imi apare sa dau start,options, exit si dau start, imi scrie connecting si nu stiu mai ce si dupa imi apare asta...

http://img267.imageshack.us/img267/5199/24236632.png

deci am o viteza la net de tot rahatu(scuze de expresie)si am stat mult de tot sa mi se termine jocul si acum vad ca nu imi mege.Am mai avut o data jocul iar atunci imi mergea fara probleme, mi s-a facut dor de el si l-am descarcat iar si s-a intimplat ce vedeti mai sus.Dau funda celui care imi rezolva, repet celui care imi rezolva nu primul care raspunde.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Dark4EverzZ a răspuns:

Pai din traducerea asta din imagine ar iesi ca accountul nu e bun pe acest server sau a doua varianta e sa ai netul prea incet si nu o sa il poata rula doar sacadat sau aproape de loc din cauza netului scazut. Am avut si eu jocul dar nu am avut nici o problema. sper ca te-am ajutat. Bafta!

| SoXiL explică (pentru Dark4EverzZ):

Cum as putea sa imi fac account pe alt "server"?

10 răspunsuri:
| Dark4EverzZ a răspuns:

Http://vindictus.nexoneu.com/ incearca aici sa iti faci cont daca esti pe Europe.

| SoXiL explică (pentru Dark4EverzZ):

MS acum incerc dar totusi cum ai spus ca daca nu merge e de la net...Am acelasi net de cand m-am jucat ultima oara

| Dark4EverzZ a răspuns:

Pai ai spus ca iti mergea foarte incet la descarcare si de aici m-am gandit ca ar putea

| SoXiL explică (pentru Dark4EverzZ):

Ms oricm incat la raspunsul lui shadow am doar 11 ani nu e asa usor sa fac rost de o placa video asa usor laughingnu e buna care o am?:GeForce 8400 512 mb?

| Dark4EverzZ a răspuns (pentru SoXiL):

Ba e f buna... eu am 7700 256 si merge perfect Vindictus

| SoXiL explică (pentru Dark4EverzZ):

Atunci tot nu inteleg care e problema...Propunerea ta sa incerc sa imi fac cont pe alt server nu merge...M-am mai gandit sa descarca ala europe ca eu il am alalaltu dar tot e prea mult de asteptat si nu mai am rabdare.

| Dark4EverzZ a răspuns:

Pai daca vrei jocu astepti daca nu... stai cu el in calc si te uiti la imagini laughing)

| SoXiL explică (pentru Dark4EverzZ):

Am descarcat europe...ai funda pentru implicarea ta tongue app sunt Kai lvl 24 si am ramas la misiunea acea cu Order to ebeloch order o big brother ebeloch si order to ekuloch...Nu ai stii in ce dungeon cade order to ekuloch? ca doar aia imi mai trebuie si am probat in multe dar nu cade?big grin

| ShadowRed a răspuns:

Are jocul niste probleme la sever sau inca e in update probabil pagine de acont nu e terminata cumplet si are virusi de aceea se intampa asta incearca sa iei si o palca video si net prin antena NOROC!