| alinanetu a întrebat:

M-am trezitc u cateva programe suspecte in calculatorul personal: vnc, memory cleaner... vnc am inteles ca e un program ce spionat calculatorul de la distanta dar memory cleaner ce face mai exact? mi-am reformatat pc pentru orice eventualitate dar inca nu stiu ce face memory cleaner mai exact.

2 răspunsuri:
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Memory Cleaner reduce utilizarea memoriei computerului inteligent. E mai ieftin decât obținerea unui upgrade de memorie RAM.
Peace!

| IFlorin97 a răspuns:

Memory clear poate para a fi un program la mintea orcarui prost scuze nu vrea usa jignesc, poate sa fie un virus care lasa alt fisier un uz, eu cand ruleaza un program care nu il stiu ii dau open file location si ma uit la descriere, si la originalfile name si caut pe net waht is de exemplu snop.exe