| anonim_4396 a întrebat:

impreuna cu prietenii mei reali cautam un server de metin2 privat insa nu gasim unul pe gustul nostru.Am decis sa imi fac un cont aici si sa ma adresez voua cu o intrebare: Cine stie un server privat de metin2?

Pe gustul nostru inseamna:
- max lvl 99
- medium pvm (nu vrem 99 in 2 zile, dar nici in 6 luni)
- recomandat cu npc pentru upgradeuri
- cel putin calul armat
- cu staff care sa isi faca treaba, sa organizeze evente frumoase.
- sa fie deschis de curand iunie-iulie 2012
- evolutiile armelor si armurilor ca pe ro
- mounturi si bosi implementati
- catacombe si carmera de cristal

Mentionez ca am incercat urmatoarele servere: metin2fun,metin2tim,metin2arena,metin2allstars,metin2ori ginal,metin2pt,metin2tn,metin2dr,metin2bz,metin2asura,ex trememt2...

Daca cineva imi poate oferi un server care sa ma convinga sa raman si eu si prietenii mei acolo, promit sa dau funda! Multumesc frumos, astept raspunsurile voastre happy

3 răspunsuri:
| G3orge96 a răspuns:

Http//www.metin2os.ro si incearca si HammerMt2 sau FlamekMt2

| Beffy a răspuns (pentru G3orge96):

Flamek nu merge, metin2os chiar azi l.am vizitat si nu imi place,,,, hammer am ma iincercat nu mersi happy

| ramon11 a răspuns:

Sall caut pe cineva care stie sa faca sv
metin