| anonim_4396 a întrebat:

Ma deci am 2 laptopuri un compaq pressario a900 si un Sony pe Sony merge gta iv dar pe compaq nu, dc nu merge pe compaq ca am vazut la cerinte si am tot ce trebuie pe el pentru gta iv? Funda celui ce da raspunsu corect.

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai driverele updatate pe ambele laptopuri? Ai acelasi sistem de operare? Incearca aici sa vezi cam cum ar trebui sa se comporte http://systemrequirementslab.com/cyri si vezi sa ai instalat si gta din acelasi loc.

Răspuns utilizator avertizat
| CM7YRE a răspuns (pentru MakeLoveNotWar):

Atunci depinde de configuratia/specificatiile fiecaruia, in functie de ce are fiecare poate e mai slab unul (cel mai probabil si de-asta iti ruleaza mai greu).

Răspuns utilizator avertizat
| CM7YRE a răspuns (pentru MakeLoveNotWar):

"Pretene" stiu si eu ca Dacia e "renumita" dar compara tu 1310 cu un Duster si mai vorbim. Conteaza ce are-n el, nu compara tu marca. Nu te gandi ca daca auzi ca un model de laptop e mai bun decat altul asa e. Ce modele exact de laptop ai? Da-i un dxdiag si pune aici.

Răspuns utilizator avertizat