| Raluca_Rallu_1993 a întrebat:

Ma joc jocul 'The sims free play " si nu stiu cum sa ii casatoresc.
dar problema este ca nu imi merge actiunea " Be Romantic"
dau funda.

Răspuns Câştigător
| BarbieFashion a răspuns:

Pai trebuie sa faci misiunea de la lvl 7 " Love is in the air" sau nu mai stiu cum se numeste, si la acea misiune vei putea face actiunea " be romantic" pana cand vor fi "parteners" dupa aceea barbatul ii va da inelul femeii, si se vor casatorii! Inelul este gratis la prima cerere in casatorie, dar dupa aceea va costa bani, sau LP.

Sper ca ti-am fost de ajutor!