| anonim_4396 a întrebat:

Hey, ma joc sims 3, si am un iubit in jocul ala, adica cand vorbesc cu el imi arata: boyfriend si o inima laughing. Asa, si acum i-am pus sa vorbeasca, dar nu imi mai apare sa dau pe romantic, nu mai imi apare optiunea asta : romantic. Si eu vreau sa ii casatoresc, au o relatie foarte buna, cum fac asta? Plus ca nu imi mai arata romantic, nu stiu ce sa fac.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt site uri despre asta.Cauta pe net sims 3 instructiuni.

| mOBSCENE a răspuns:

Nu am idee de ce nu iti apare. Si eu joc Sims si nu am patit niciodata asta. Incearca totusi sa resetezi toti simsii din joc. adica apesi mai intai Ctrl+Shift+C apoi scrii acolo " resetSim * " (fara ghilimele), si incearca dupa sa vezi daca iti apare.

| TeooQrr12 a răspuns:

Heii!:*
Încearcă să dai pe flirt. poate ajută.
Și eu mă joc The Sims, dar nu mi s-a întâmplar niciodată să nu-mi apară romantic.thinking Nu știu ce să îti spun. Încearcă să dai mult la Kiss. Flirt.
Mult succes!:* fundița? puppy dog eyes