| Mădă2213 a întrebat:

Ma joc Minecraft Pocket Edition 0.8.0 si nu mai am idei ce sa mai fac?

8 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Asa si?
Care e intrebarea?
Ne intrebi ca nu mai ai idei ce sa mai faci, sau ce?
Invata sa formulezi o intrebare, apoi revino si intreaba.

| vasi22 a răspuns (pentru MenInShadow):

Frate n-are idei nu te umfla in pene

| MenInShadow a răspuns (pentru vasi22):

Nu ma umflu in pene.
Cand un copil greseste ceva, ce faci, ii dai o ciocolata, sau ii faci observatie?
Daca un caine te musca, ce faci, ii dai mancare si il mangai s-o mai faca?
Nu, ii fac observatie, si ii atragi atentia unde a gresit, asta am facut si eu.
Imi plac oamenii care se baga peste alti oamei atunci cand au dreptate si cand o fac si cu stil, tu nu ai facut-o nici cu stil, nu ai nici dreptate, nu ma umflu in pene, fac si eu multe greseli, dar accept critica atata timp cat este spusa dintr-un motiv adevarat, si lipsita de injuraturi.
Am dat un motiv real, si nu l-am injurat, asa ca nu vad problema.
Nu-ti place cum i-am raspuns?
Nici o problema, ignora raspunsul meu, ignora-ma ca utilizator, si gata, ai o problema cu mine, e treaba ta, nu's aici sa ma contrazic cu oameni care cred ca au dreptate, si spun niste chestii din capul lor ca in momentul de fata, nu m-am umflat in pene, si nimic de genul asta, dar asta ai vazut tu.
Cum am zis, daca eu as gresii, as prefera sa mi se faca observatie si sa nu o mai fac, daca tu ai alta parere, pastreaz-o pentru tine.

| vasi22 a răspuns (pentru MenInShadow):

Nu nu imi place cum ai raspuns el tea intrebat ce sa mai faca tu puteai sa ii spui macar sufocate, spanzurate baga moduri nu asa

| MenInShadow a răspuns (pentru vasi22):

Crezi ce vrei, tocmai pentru ca nimeni nu le atrage atentia copiilor de genul, internetul la romani e plin de analfabeti care nici sa injure corect nu stiu, daca tot se dau mari "jmecheri" pe net.

| Goooogle a răspuns:

Poti sa incerci sa faci un castel, o ferma, o vila...

| vasi22 a răspuns:

Iti dau eu o idee mai grea fa portal catre nether sau end si fa acolo ce poti!
Iti dau un pont daca te duci in end nu lua nimic cu tine! mult noroc

| vasi22 a răspuns:

Eu ti-am spus ca ai cam avut toane puteai sa scrii ceva acolo si nu team injurat sau scriscv gresit si nu e treaba mea sa ma dau mare pe net cine face asa n-are viata sociala