| zedrix a întrebat:

A aparut Minecraft Pocket Edition 0.8.0? Daca da imi puteti da un link de download? va rog mult. Nu vreau linkuri de youtube etc. decat de download. MULTUMESC DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Anonim12456 a răspuns:

Http://www.youtube.com/redirect?q=https%3A%2F%2Fmega.co.nz%2F%23! 4BNFRCZa! AegyAdAZW_FugkVnXZWR2FA_S9w-m0ws55w2QTEyZJU&session_token=WYoZabZ_nJhpVcoMIZXvXLSi7sR8MTM4NjA5NzU1OUAxMzg2MDExMTU5. Este Minecraft 0.8 build 3 ( adica este in beta). Iti recomand antivirus avg.
P.S Este versiunea pentru Android