| ßσьσсєℓα a întrebat:

Ma plictisesc. Vreau sa fac ceva, sa ma joc, sunt in pana de idei. Ajutor?

Fara raspunsuri de genul, lasa calculatorul, citeste o carte sau iesi afara.

10 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Fa-ti ordine in pc, in camera, in dulap, uite-te la un film, la un serial, fa-ti unghiile, fa-ti o masca pentru fata, vorbeste cu prietenii la telefon sau prin smsuri sau pe facebook, raspunde la intrebari pe facebook si da poti si sa citesti o carte sau sa iesi undeva.

| TPUajutor a răspuns:

Incearca metin2 ro
e un joc interesant

| Dragotta a răspuns (pentru TPUajutor):

E groaznic jocul ala

| xLionel a răspuns (pentru Dragotta):

Ai dreptate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Raspunde la intrebari pe TPU, fa curatenie, citeste ceva, uita-te la tv, iesi si plimba-te.
Te pup!

| BlackRaven45 a răspuns:

Pe facebook sunt multe jocuri interesante. Mie imi place cel mai mult Pet City. Daca vrei incearca si daca vrei prieteni in joc da-mi mesaj privat big grin

| ßσьσсєℓα explică:

Merci mult app pup si voua. Datoria happy :*. Sweetie :*.

| Dragotta a răspuns:

Joaca seria Serious Sam, o data ce te-ai apucat de ia, nu te mai termini, o poti cumpara aici www.humblebundle.com/weekly

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

De ce n-ai vrea sa citesti carti? sunt o evadare grozava din lumea asta, putem trai mai multe vieti prin intermediul lor

| andreea543 a răspuns:

Eu m-am apucat de ceva timp de magie(trucuri cu carti)invatate de pe youtube si cam asta fac in timpul liber.ii las pe unii masca...incearca...