| Deni_Denis_2002 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Am cumparat jocul gta vice city, si am jucat normal fain si frumos... pana astazi dimineata cand m-a dat afara din joc si cand vreau sa intru mi se incarca cateva ore pe bune de la 10 pana la 12:30 am lasat sa se incarce si deja mi s-a luat ce are? Plzz help

3 răspunsuri:
| Copila2016 a răspuns:

Daca este cd-ul zgariat iti poti lua larevedere de la joc
Daca ai antivirusi care au descoperit un virus sau mai multi sau niste programe care au sters ceva din el din pacate nu iti mai merge. Funda?

| Deni_Denis_2002 explică (pentru Copila2016):

Ok dar zgariat nu e. Am un antivirus care cand intram ma anunta ca cica e un risk eu stiu ce. hmm

| Copila2016 a răspuns (pentru Deni_Denis_2002):

Cred ca acel antivirus ti-a stricat jocul, incearca sa il reinstalezi si sa dezactivezi antivirusul cand joci acel joc.