| viperady a întrebat:

Sal TPU, am si eu o intrebare? Am un xbox 360, am cumparat un joc (WWE 13),m-am jucat pe el, a mers perfect pana acum cateva zile. cand bag cd si intru in joc se incarca intruna... jocul adica doar apare un semn ca se incarca, dar nu intra in meniu... ce poate sa aiba? daca stie cineva sa imi spuna si mie va rog. Multumesc!

2 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Salut!
poate ai zgariat foarte rau CD-ul!?!?

| viperady explică:

Cd e nou nout, de abia l-am cumparat acum 1 luna...mam uitat pe spate si nu e deloc zgariat el a stat numai in carcasa cat timp nu l-am folosit deci nu stiu ce poate sa aiba?