| Nico272008 a întrebat:

Mă poate ajuta si pe mine cineva? Dacă mă joc gta 5 după un timp mi se închide jocul fără să imi spună că a dat crash sau ceva de genul. Este luat de pe epic games și nu am mai avut probleme cu el. De configurație nu ar fi o problemă. un i7 si un 1650. Vă rog mult ajutați-mă!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Verifica sa ai driver-ul de la placa video la zi cu GeForce Experience, fa update la joc, dezinstalare/reinstalare, opreste antivirusul cand the joci.

Daca persisa reinstaleaza Windows-ul.

| Nico272008 explică (pentru Wr3nch):

Am dezinstalat jocul l-am instalat drivere cele mai noi, antivirus ok. ramane atunci de windows. Mulțan oricum!

1 răspuns: