| Discus a întrebat:

Ma puteti ajuta careva? Va Rog! De ceva timp vreau sa imi fac un server private de world of warcraft 3.3.5a am tot cautat si mi-am facut dar ma joc doar eu singur vreau sa fie public sa intre mai multi sa isi faca cont si sa se joace. Ma puteti ajuta careva?

2 răspunsuri:
| RobertEagle a răspuns:

Sunt eu interesat intr-un anumit mod.
Eu tocmai mi-am cumparat din in afara un server de wow destul de puternic.
In vara ma apuc de treaba la el, daca nu de acum.(depinde de cat trebuie lucrat la patch/buguri)
Am investit destul de mult pana acum si am pretentia de a deveni ceva asemanator multen.
Nu ca oricare server care se inchide dupa 2/3 luni/saptamani.
Dispun de cel mai bun internet din Romania cu legaturi in Frankfurt, placa de baza suportand maxim latimea de banda de 2Gbps.
Daca esti interesat, contacteaza-ma la:
robert_the_eagle

| RobertEagle a răspuns:

Sunt eu interesat intr-un anumit mod. Eu tocmai mi-am cumparat din in afara un server de wow destul de puternic. In vara ma apuc de treaba la el, daca nu de acum.(depinde de cat trebuie lucrat la patch/buguri) Am investit destul de mult pana acum si am pretentia de a deveni ceva asemanator multen. Nu ca oricare server care se inchide dupa 2/3 luni/saptamani. Dispun de cel mai bun internet din Romania cu legaturi in Frankfurt, placa de baza suportand maxim latimea de banda de 2Gbps. Daca esti interesat, contacteaza-ma la:
robert_the_eagle