| kinderu_9444 a întrebat:

Salut, cine ma poate ajuta cu niste hack-uri de world of warcraft(WoW)... level hack,. etc. sa mearga pe servere private versiunea 3.3.5a. Ms. dau fundita! big grin

3 răspunsuri:
| Z0n a răspuns:

Intra pe www.mmowned.com -> Forums -> Bots and Programs (la sectiunea World of Warcraft) pentru hackuri si informatii legate de hackuri.

Sa ai grija cum le folosesti. Daca te prinde vreun GM sau daca te raporteaza un jucator la vreun GM iti poti lua ban temporar sau permanent. Sfatul meu este sa joci cinstit si sa nu folosesti aceste hackuri.

| IliuTZA_5884 a răspuns:

Nu cred ca exista dar te detecteaza imediat si iti iei ban permanent.

| Edwwward a răspuns:

Nu Existawinking de fapt exista dar daca il folosesti poti sa fi arestat sau amendatwinking