| Chicaaau a întrebat:

Ma suna varul meu in continuu si nu stiu cum sa fac, atunci cand ma suna el sa raspunda casuta vocala... adica sa-l blochez intr-un fel... Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Poti downloada Call Blocker de la NQ mobile sau Call Control - Call Blocker de pe Google Play (Fostul Android Market).Cu ajutorul lor pur si simplu blochezi un anumit numar sa te sune sau sa iti trimita mesaje.

2 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Daca spui ce sistem de operare ai pe telefon, iti pot recomanda niste aplicatii care te pot ajuta.

| Chicaaau explică (pentru CristianCRS):

Android 2.2, si am Optimus Stockholm

| CristianCRS a răspuns (pentru Chicaaau):

Poti downloada Call Blocker de la NQ mobile sau Call Control - Call Blocker de pe Google Play (Fostul Android Market).Cu ajutorul lor pur si simplu blochezi un anumit numar sa te sune sau sa iti trimita mesaje.