| FairPlay a întrebat:

Ma tot plictisesc la pc, spuneti-mi si mie cateva jocuri care le pot juca multiplayer, cu o grafica destul de buna gen world of warcraft, sau shooter, racing, dar sa fie multiplayer, multumesc!

Răspuns Câştigător
| TheNewSanta a răspuns:

Salut incerca astea:
Battlefield online
Planetside 2 ( super grafica si ai tancuri avioane atv...etc)
Need for Speed World
APB (All poins bulletines parca...)
Team Fortress 2
Si daca vrei un joc de racing smecher ia-ti dir3 e dor 20 de lei si merita super mult happy

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Salut!
-OurWorld
-Club Marian
-Club Penguin
-IMVU
-Second Life
-Fly Like a Bird.
Sper sa-ti placa! O zi buna!

| IzabellaSarisa a răspuns (pentru Konata):

Da acestea sunt cele mai bune jocuri! Sa sti ca IMVU se descarca si second life e pe facebook!