| bleakk a întrebat:

Mai fratilor, ce are metinul asta? Ma refer la Metin2ro l-am instalat frumos,am jucat ce am jucat seara cand sa intru iar,da avea eroare cu "Dezarhivare Nereusita,etc.",si nu este prima data, ieri am reinstalat de 2 ori metinu si mi-a facut la fel,sa mentionez faptul ca am w7, vreo idee,sa-l fac sa mearga, fara sa il reinstalez de 10 ori?

1 răspuns:
| cosmi98 a răspuns:

Mt2 nu prea merge pe win7. puneti xp. da rdezarhiveaza-l din nou.