| EllyCA a întrebat:

Mai stiti jocuri din acelea virtual worlds dar cu animale?

4 răspunsuri:
| Andre a răspuns:

Aoleu copilule numai votul "stupid" stii sa dai.si ei se sacrifica sa iti dea si tie un raspuns mai faci sh fite...

| Andre a răspuns:

Fetita vezi cand imi trimiti mesaj pe privat no ma injura ca te raportez shh fratee care e problma ta daca vreau sa comentez? Sa stii sh uhh cvv : Indiferenta ataca asa ca no zice nimic sh sa vezi ca o sa iti prinda mai bine sh ce daca te enervez crezi ca no asta e intentia mea? nu njuuu tu nu ai mintit nimic iodata sh nici nu vei minti... hai... ma marshi

| EllyCA explică:

Nici macar nu am dat eu in primul rasnd si eu nu mint

| CaTaLiNoO2012 a răspuns:

MU online cred ca am unu romanesc Drop Mu... fundita