| Asta mica! a întrebat:

Mai stiti niste jocuri gen Stardoll? adica sa iti creezi o papusa, sa ii cumperi haine(fara sa trebuiasca sa fii VIP), sa faci o casa, sa o decorezi.etc si sa fie online fara sa trebuiasca sa descarci ceva.
aaaa...Apropo.cine poate sa imi dea mai multe informatii despre Stardoll va rog sa lasati un mesaj pe privat!
Imi plac foarte mult jocurile de acest gen, iar daca stiti va rog sa ma ajutati.

multumesc anticipat si... O zii buna!happy

59 răspunsuri:
| NthtoShare a răspuns:

E site-ul asta: http://www.gaiaonline.com/ iti faci avatar, ai masina si casa (aici nu e asa importanta) iar pentru gold (money) te joci si folosesti marketplace-ul :P. Ar mai fi IMVU, dar descarci ceva pentru chat...

| RobYnRobYn a răspuns:

Www.zwinki.com
www.ejocurifete.com (aici au multe jocuri si daca joci vreunul ai puncte si ii poti cumpara papusiii tale Tot ce vrei)

| leeleevelo a răspuns:

Hey, stiu eu un site, doar ca nu are optiunea de a decora casa sau asa. Se numeste roiworld, si este super interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.i-dressup.com...e tot cu VIP dar poti fii VIP fara sa platesti bani doar cu niste puncte pe care le primesti cand iti faci cont sau le poti lua jucand jocuri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! as vrea sa imi explicati si mie cate ceva despre stardoll va roog mult am nevoie de ajutor.Multumesc anticipat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu unul la care poti face orice, fara sa fi VIP, adica superstar se numeste ubiworld

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E unu i-Dressup os-ti placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca jocul Imvu sau Meez...http://www.imvu.com si http://www.meez.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te joci barbiegirls.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar fi ourworld.com, ladypopular.com, looklet.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ourworld...bine nu e nemaipomenit dar e marfa ai sh casa ai sh imbracaminte. e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am raspunsul este un joc IMVU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai stiu eu un joc imwu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super secret un joc foarte frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te numesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! mai exista meting doi numai ca este de baieti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti ce am doar zece ani asa ca sa stii fatoo sau baiete eu nu-s proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sictir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e un joc dar nu poate fi insalat weby ia idu meu si vb deyutza_dragutzica sau belinda_pisicutza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu jocurisad
Daca vreau sa ma joc scriu Jocuri barbie noi si frumoase 2010happy
Uneori ma mai joc Metin2 Dark Revolutionhappy
Ro nu ma mai joctonguebig grintonguebig grintonguebig grin
Mult norochappyhappyhappy:*:*:*:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta eu in legatura cu stardoll...trimitem`i un email pe site`.( numele meu e sweetcandycanbig grin )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai sa stiti ca ma joc cate putin metin2big grin
Asa ca nu-mi pasa daca ma insultati voi ca prosti ca numai baietii se joctongue
Sa stiti ca sunt multe fete care se joaca metin2laughing
Asa ca mai taceti voilaughing
Pa pa:-H

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc un joc pe nume webkinz e super dar e cu animalute sper sa-ti placa si tie pe curand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva in genu Stardoll este Girlsense...dar...nu se compara tonguewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar stiai ca la webkinz trebuie sa cumperi un animal de pluj ca sa ai un cod?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai este sims care din pacate trebuie sa il descarci iar mai multedespre stardoll stiu ca poti sa faci banii daca iti creezi un fel de targ faci haine sau de interior si cu putin noroc poate le vinzi sunt multe avantaje si dezavantaje la acest joc>.
VA, MULTUMESC!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu si eu un joc da originalul trebuie sal tragi dar e si online eu am online si e super vorbesc despre Sims. E un joc super incearcal si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un joc site-u ii: www.ladypopular.ro