| micutdragut a întrebat:

Mereu m-am intrebat cum poate o agentie SEO din Romania sa interpreteze atat de bine datele din Google Analytics? Adica am citit articolul acesta ...-clientii/ dar nu inteleg ce reprezinta schema de la punctul 4, cine ma ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai cunostinte de seo nu e nimic complicat in a intelege datele din analytics.

La punctul 4 reprezinta probabil, conform a ceea ce scriu ei acolo, traficul direct, atunci cand introduci direct in browser adresa site ului, fara sa vii din google sau din alti referali. Si prezinta unele din motivele pentru care un user ar face trafic direct