| BestAnswer a întrebat:

Care este cel mai bun contorizator de trafic din Romania care sa dea rezultatele cele mai apropiate de google analytics? Ce ati mai testat?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Http://www.trafic.ro/

4 răspunsuri:
| Webber a răspuns:

Relativ apropiate de rezultatele Google Analytics se afla cele ale WTA, dar care, din pacate, este vizibil pe pagina.

| jocuri888 a răspuns:

WTA.ro,trafic.ro si gtop.ro putin mai slabutz

| Madalina7944 a răspuns:

Difera de la contorizator la contorizatot. Personal am incredere in Trafic.ro (dar nu este gratis), WTA (gratis) si Wtstats.com (gratis).

| BestAnswer explică:

Toate raspunsurile sunt foarte bune, multumesc! Am fost fair play si am declarat castigator pe primul. Daca aveti timp aruncati un ochi pe www.DeseneAnimate.Tv sa va relaxati putin :))