| IoanaLoredana a întrebat:

O intrebare "offtopic". Inteleg ca pe TPU lumea intreaba ceea ce nu stie si cine il poate ajuta ii raspunde.
Treaba de fapt nu sta asa.Sansele de ati raspunde cineva la o intrebare sunt mult mai mari daca incepi cu cuvantul:laughing))"FUNDA". Daca raspundeti faceti-o ca sa demonstrati ca puteti ajuta oamenii daca stiti daca nu nu va bagati sa ii necajiti si judecati.
Plus ca multe din intrebari se gasesc foarte simplu dand un search la google.
Am dreptate?

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Da, ai dreptate. Poate unora le e lene sa dea un search pe google si decat sa piarda timpul citind printre sute de raspusuri, prefera sa primeasca raspunsul mai usor. Clar cand incepe intrebarea cu " dau funda" parca nici nu mai conteaza ce intreaba. laughing Dar e ok, ne mai amuzam uneori!

1 răspuns:
| Tweetymrrr a răspuns:

Asta e, mulţi dintre noi nu " s'au împrietenit cu unchiu' Ghioagăl" şi n'ai ce să le ceri. Tu ai dreptate, toţi se înghesuie să răspundă la întrebări uşoare sau să jignească fără motiv pe cei care'şi spun poveştile lor (unele penibile, într'adevăr) pe aici. Asta nu se va schimba niciodată.
Succes!