| Marian_Valeriu_1995 a întrebat:

Merge cumva Jocul Euro truck simulator 2 versiunea 1.19 pe placa video i3 mă refer dACĂ merge cu lag

2 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Salut!,

Nu exista ''placa video i3''. Daca te referi la seria de procesoare Intel Core i3, atunci ar trebui sa ne spui modelul, pentru ca nu toate sunt la fel.
Si acum trecem in sfarsit la placile video, acestea pot fi de marca AMD, NVIDIA etc. Depinde ce model ai, pentru ca nici ele nu sunt la fel. Sa ne mai spui si cati GB RAM ai. Daca ne spui toate aceste specificatii vom putea afla daca iti va merge jocul sau nu.

O zi/noapte buna!

| BJK1903 a răspuns:

Nu o sa mearga cu lag, o sa mearga foarte bine. Numai bine happy