| Wo0W a întrebat:

Merge sa ma joc cu ps3 sau xbox 360 conectat la monitor? si ce ziceti ca este mai bun ps3 sau xbox 360 pentru jocuri gen gta5 cod si sa pot juca si pe internet

3 răspunsuri:
| bortanradu a răspuns:

Normal poti. Il conectezi prin HDMI (daca are). Pentru GTA V mai bun e PS3. Pentru Call of Duty e mai bun Xbox 360.

| nurckye a răspuns:

1. Da poti, cu hdmi.
2. Pe xbox 360 platesti lunar pentru multiplayer. Xbox are dvd, nu bluray. Mi-au muri 3 xboxuri, dar din 2009 am acelasi ps3. Ps3 e mai compact.

| Wo0W explică (pentru nurckye):

Deci ramane un ps3