| KMonster45 a întrebat:

Merge sniper ghost warrior pe acest laptop? http://www.domo.ro/......slash_w8.1

Răspuns Câştigător
| Kaennox a răspuns:

Ca sa vezi ce joc o sa iti mearga sau nu intra pe Game Debate, fa-ti un cont si pune componentele laptopului la profilul tau. Apoi cauta Sniper Ghost Warrior sau orice alt joc si o sa-ti spuna daca va merge sau nu. Adica o sa iti spuna cu cat de buna/proasta e componenta ta comparata cu cea ceruta de joc happy Bafta. Simplu, as putea spune ca Sniper Ghost Warrior 2 nu va merge prea bine. inc schimb 1 ar trebui sa mearga destul de bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaennox):

Kaennox, eu nu cred in prostia aia de site. Am un PC de 1.000 de Euro, si am facut pe acel site un test pentru jocul Prototype. Toate detaliile mi le-au dat NEGATIVE. Am instalat acel joc, si imi mergea PERFECT cu toate detaliile la maxim. Eu nu cred in alea.

| Kaennox a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, nu stiu sa explic prea bine, doar ca eu am invatat deja multe informatii de acolo, iar eu deja stiu pe ce configuratie va merge ce. Sunt sigur ca nu tot ce e acolo e adevarat, dar in mare parte iti spun cat de buna e componenta ta in comparatie cu alta. Stiu, si mie mi s-a intamplat sa vad cat de bun e PC-ul meu, si imi spuneau ca nu pot sa joc Crysis 3, doar ca a mers. Dar iti poti face o idee asupra a ce ar trebui sa te astepti. Daca nu te superi, imi poti spune si mie pe ce configuratie ai dat 1000 de euro? Doar de curiozitate.
P.S. : Nu mereu conteaza detaliile tehnice ale unei placi video. Sunt informatii care nu ne sunt date de catre producatori, deci in practica multe componente ar putea fi mai bune decat pe hartie happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaennox):

As prefera sa nu spun, deoarece nu ma dau smecher ca toti Romanii. A fost in jur de 1.000 de lire, nu euro. PC-ul l-a cumparat tatal meu din Anglia.

| Kaennox a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu doreai sa te dai smecher nu spuneai ca e de 1000 de euro/lire...inseamna ceva banuti aproape 6000 de lei...
Oricum, nu vreau sa fiu rau :S, doar ca eram putin curios.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaennox):

Nu-i nici un bai. Eu voiam să critic acel site, deoarece mă păcăleşte total. Cică nu-mi merge Call of Duty Advanced Warfare, l-am instalat, merge perfect... Ce să mai spun thinking

6 răspunsuri:
| SteelGamingRomania a răspuns:

Da