| Mihaita23 a întrebat:

Merita sa bag bani intru-un joc(Drakensang Online)
M-am gandit sa bag a doua oferta de 23.35 roni.Prima e de 9.33 roni si imi da 1500 altaur dar aia cu 23 lei imi da 4000...Acum am 1100 si fac destul de greu.

Răspuns Câştigător
| Valentyn22 a răspuns:

Ma nu prea merita sunt multe sanse ca odata ce ai tot ce e super in joc sa te plictisesti de el si nu te mai joci, deci nu prea merita dar daca ai bani multi si nu sti ce sa faci cu ei dai inainte cu tupeu. Parerea mea nu prea merita sa bagi bani in vreun joc online.A si iesi mai avantajos daca bagi de 23 lei.

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Intr-un final o sa te lasi de jocul asta si nu o sa iti dea nimeni banii inapoi...

| 1DobreMihai1 a răspuns:

Eu zic ca nu!

| edytzu4 a răspuns:

E doar un joc. Nu merita. Nu ai nimic de castigat din el. Fa altceva cu banii aceia. Parerea meawinking

| toshibabba a răspuns:

Nu merita deloc, parerea mea.

| izabel05 a răspuns:

Nu merita sa bagi bani intr-un jocn u te ajuta cu nimic