| lory_6999 a întrebat:

Merita sa cumpar acest calculator pentru gaming? Link : http://www.cel.ro/......630-2gb-l/

5 răspunsuri:
| TheCostumeCat a răspuns:

Cam pe la 2500 lei e pentru gaming..Adica asta nu e chiar asa bun pentru gaming, daca vrei din cand in cand un bf 4 pe low sau medium e ok, dar pentru gaming dedicat nu e

| Ionutz_Dark_1996 a răspuns:

Da iatil happy

| AlexGamer12 a răspuns:

E destul de bunicel, dar sa nu te astepti sa iti mearga toate jocurile cu grafica la maxim fara lag.Eu zic ca nu merita, daca mai strangi cativa bani poti sa iti iei unul cu i5 si cu 8gb ram.

| lory_6999 explică (pentru AlexGamer12):

Imi poti recomanda un calculator cu i5 si cu 8gb ram? nu stiu unde sa gasesc un calculator bun pentru gaming.

| Palaghiu_Ioana-Alina_1992 a răspuns:

Nu deoarece nu are procesor pentru jocuri internationale