| gbhgfddgh a întrebat:

Merita sa iau tot pachetul de pe steam alien isolation? Ce are special la dlc-uri? Ca crew expandbles si restul? Merge si multiplayer?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Doar tu stii daca merita si este in primul rand in functie de preferintele tale personale, ce pot eu sa iti spun referitor la continutul DLC fata de jocul de baza este ca au adaugat :
Alien: Isolation (jocul de baza), Alien: Isolation - Corporate Lockdown, Alien: Isolation - Crew Expendable, Alien: Isolation - Last Survivor, Alien: Isolation - Lost Contact, Alien: Isolation - Safe Haven, Alien: Isolation - Season Pass, Alien: Isolation - Trauma, Alien: Isolation – The Trigger

deci cu pachetul Alien: Isolation Collection ai absolut toate DLC-urile si absolut tot ce s-a lansat pana in prezent la acest joc! daca jocul de baza, atunci merita!

cat despre multiplayer, arata clar la jocul de baza faptul ca el este doar single player!

daca unii creaza chestii multiplayer trecandu-le prin eu stiu ce servere si moduri asta este altceva, creatorii jocului original nu l-au facut MP!

| gbhgfddgh explică (pentru Simpatic):

Pai si dlc-urile ce au in plus? ca nu stau sa vad zeci de ore sa vad cum e,

| Simpatic a răspuns (pentru gbhgfddgh):

Pai vrei sa ma uit pe fiecare DLC in parte
la modul general DLC-urile jocurilor video contin misiuni, harti, personaje, itemuri, foarte multe lucruri in plus, deci continut aditional, care de obicei se masoara in ore de gameplay in plus fata de povestea de baza a jocului!