| Greceanu_Vlad_1998 a întrebat:

Merita sa imi cumpar un PlayStation 2 Second-Hand? Stiu ca la momentul actual, pretul este mic datorita datei lansarii

Răspuns Câştigător
| Edisor27 a răspuns:

Eu zic ca nu prea se merita...cine sti de cand e folosit posibil sa se strice etc. Eu zic sa iti strangi bani si cumparati unul dupa Emag

| Greceanu_Vlad_1998 explică (pentru Edisor27):

Ma gandesc si eu la asta, unchimiu a luat unul la fel, merge mai greuț, dar merge, si daca iau merge cu mine sa testeze.Nu vr sa dau multi bani pe unul nou, ca trebuie sa imi iau si telefon

1 răspuns: