| xXCutiePieXx a întrebat:

Merita sa imi descarc imvu? Funda pentru cea mai buna convigere de a il descarca/de a nu il descarca! happy

Răspuns Câştigător
| AlexandraDaria2015 a răspuns:

Da chiar merita.Eu joc imvu, nu are nici un virus si e distractiv. Poti vorbi pe chat cu prietenii sau cu alti oameni de pe pulse.Megi in ce camera vrei, iti cumperi cate haine vrei, daca stii cum sa faci credite...Sunt oameni care spun ca imvu are virusi, dar nu-i adevarat pentru ca si eu am un antivirus(nu chiar foarte bun)si nu patesc nimic.Cei de acolo isi fac sys(surori)bro(frati). Poti sa te faci vip daca vrei dar asta se plateste.Sau acces pass care dovedeste ca esti major/a.Inregistrarea si joaca pe acest joc sunt gratis(in afara de optiunile pe care le-am enumerat).Ce mai pot sa zic...pe scurt, e ca o lume virtuala unde comunici si cu oameni din tari diferite. funda?