| Al3x123 a întrebat:

{METIN2} SALUT TPU sunt un foarte bun jucator de metin2 adica ma apuc de un privat si dupa 1 saptamana ajung unu dintre cei mai buni....si acum nu mai am ce metine juca. ziceti-mi si mie niste metine NOI PRIVATE va rog FUNDA

6 răspunsuri:
| StilleStrike a răspuns:

Eu iti spun ca esti BUT!
In primul rand daca joci doar o saptamana pe metin si ajungi cel mai tare laughing) ar fi ceva imposibil. Poate nu ti-ai gasit nasul inca, iti recomand un metin pentru tine poate imveti ceva metin : Hammer Metin2, The Return Of Shadow Metin2, Metin2 Timi, Metin2 Dark Reinassance, Metin 2 Lunaris, Metin 2 Skorpyon.

| dantul a răspuns:

Metin 2 united daca devii cel mai bun de acolo ma fac preot (oke)? Mai sunt si astea (tdl, hammer, speed, gx, arena, si multe altele)

| pribegl a răspuns (pentru dantul):

Eu unu nu as juca porcaria de united, de fapt nu as mai juca nici un metin cu modati...

| dantul a răspuns:

Metin 2 united daca davii cel mai bun de acolo ma fac preot (oke)? Mai sunt si astea (tdl, hammer, speed, gx, arena, si multe altele)

| dantul a răspuns:

Oke ma rog eu is full mod 1400 status pro mall si si pe avalon unde nu e mod am lvl 135 itm bun +9.

| Al3x123 explică:

Danut am jucat united acum 1 an si mi-am facut moduri baron 900 dmg 600 hh si moduri sa dea slab in mine cu sabia si monstrii si moduri de rez magie