| MrAlexinho a întrebat:

Metin2 : Stie cineva dc mi se da restart la pc cand joc metin2 RO? adica intru pe el stau vreo 10 min si dupa se da restart la pc. Dc? funda

Răspuns Câştigător
| MaxPeyn32 a răspuns:

Sall Elixir i-si bate joc de tine nu ai nevoie de hack e de la pc si eu am patit asa trebuie sa iti pui alt windows sau dai RR bafta (funda)

2 răspunsuri:
| PlayBoys a răspuns:

Am patit si eu la fel uite ce trebuie sa faci scrii pe google metin2 hack de lure downloand il iei si bagi doar hackstarted.ex fara celelalte si dupa aia nu ti se va da restart

Răspuns utilizator avertizat