| evostrike25 a întrebat:

Cine stie de ce mi se da restart la PC atunci cand intru in metin2 pe caracter si apas 2 taste.( la intamplare...de ex: apas W + SPACE si mi se da restart la PC ) unii zic ca trebuie sa bag sp3 si am bagat alti zic ca e de la placa video. Daca stiti ce are spuneti-mi va rog.DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Nu stiu creca n-ai instalat driverul in calculator ori placa video nu suporta trebuie sa ai minim 512Mb Ram ca sa poata suporta.
Nu conteaza cu SP1, SP2, SP3 toate sunt la fel nu conteaza asta nu sunt diferente.