| CinevaOarecareNuConteazaCine a întrebat:

Mi-a fost blocat profilul de Instagram. Am dat follow la peste 1000 de persoane. Asa eu fac mai multi urmaritori.

Mi-a venit un mesaj:
Se pare ca ai utilizt aceasta functie in mod nerecorespunzator, cu o viteza prea mare.
Ti-a fost blocat tempozar accesul la aceasta functie. Restrictionam anumit continut si anumite actiuni pentru a ne proteja comunitatea. Spune-ne daca ti se pare ca am facut o greseala.

Care e treaba cu blocatul? La cati urmaritori si in ce timp pot sa dau follow mai rapid fara a fi blocat?

Dau funda. Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Alecs1Assassinu a răspuns:

Nu mai da follow la multi, ca altfel o sa iti blocheze contul