| SailaAndrei1996 a întrebat:

Salut TPU;

Am o mica problema in legatura cu aplicatia Instagram. Nu pot sa dau like-uri la poze si nici follow. cand incerc sa dau imi apare o chestie in care scrie :,, Linkul nu este permis. Se pare ca profilul tau contine un link care nu este permis. Restrictionam anumit continut si anumite actiuni, pentru a ne proteja comunitatea. Spune-ne daca ti se pare ca am facut o greseala.,, Mentionez ca nu am pus poze indecente( am doar cateva poze de la mare departe de indecenta) nu am facut postari cu atac la persoana, nu am furat poze si nu am postat nimic cu animale vatamate; Mi am resetat telefonul; am reintrat in cont si am facut si raport, dar fara niciun rezultat. Daca stiti cumva ce ar trebui sa fac sau de ce apare asa si m ati putea ajuta...
Multumesc.

4 răspunsuri:
| AndreeaDeea002 a răspuns:

Dezinstaleaza-l și apoi instaleaza-l din nou

| SailaAndrei1996 explică (pentru AndreeaDeea002):

Tot nu merge; am observat ca doar pe wi fi ul din casa apare problema asta...

| Elenna_Cristina_1999 a răspuns (pentru SailaAndrei1996):

Asta mi se intampla si mie acum, tu cum ai rezolvat asta?

| Elenna_Cristina_1999 a răspuns (pentru SailaAndrei1996):

Ce ai facut pana la urma?