| confuza a întrebat:

Mi-a instalat cineva windows7 ultimate si mi-a blocat update. Am incercat sa-i schimb optiunea, dar de fiecare data cand dau click pe windows update, pc se inteapa(in rest functioneaza perfect), de fiecare data cand incerc, imi apare- windows explorer has stopped working- chiar nu stiu ce sa-i fac

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistita ca este mai bine asa. Daca faci update si n-ai licenta oricum ti se blocheaza Windows-ul de tot. Daca ai licenta atunci este un bai. Inseamna ca CD-ul este zgaraiat sau instalarea Windows-ului a a avut problema.