| ghostwalker a întrebat:

Mi-am descarcat Counter Strike 1.6 (non steam) si cand intru pe orice server am un fps jalnic. Vreau sa stiu daca se poate face ceva cu acest fps. Am CPU: Intel Pentium B970de 2,4 gz si placa video nVidia de 1gb

Răspuns Câştigător
| PolBoss a răspuns:

Poate pe celalalt pc ai o conexiune mai buna la net.

3 răspunsuri:
| PolBoss a răspuns:

Probabil este de la server incearca sa intri pe alt server, sau poate ai o conexiune slaba la net.

| ghostwalker explică (pentru PolBoss):

Nu este nici de la server nici de la conexiune pentru ca pe celalat calcurator imi merge bine.

| PolBoss a răspuns (pentru ghostwalker):

Poate pe celalalt pc ai o conexiune mai buna la net.

| ghostwalker explică:

Am incercat pe tot felul de servere si sigur nu este la conexiune. Pentru ca, am omis sa spun, incerc sa ma joc pe laptop, dar pe calculator imi merge bine.